ЇХНЄ ПОКЛИКАННЯ – ЗВОДИТИ ФУНДАМЕНТ КОМФОРТУ ТА НАДІЙНОСТІ

Справу рук будівельників завжди видно, адже саме завдяки їхній праці наші села та міста змінюються, розбудовуються, стають красивішими та комфортнішими для життя, будуються промислові об’єкти, нові дороги, здійснюється реконструкція та ремонт старих приміщень.
Щорічно, у другу неділю серпня, будівельники відзначають своє професійне свято. В незалежній Україні святкування Дня будівельника передбачено президентським указом від 22 липня 1993 року на підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів.

Сьогодні мова піде про підприємство, відоме не тільки на теренах Кременчуцького району, а й далеко за його межами – ПП «Райагробуд». Вже понад 30 років очолює це підприємство Віктор Ілліч Лєднік, досвідчений майстер своєї справи, який пройшов нелегкий шлях від звичайного виконроба до директора успішного підприємства. За плечима Віктора Ілліча 49 років трудового стажу і один-єдиний запис у трудовій книжці, адже з 1972 року і по сьогоднішній день він трудиться на одному підприємстві. Того авторитету, що мають зараз, підприємству та його керівнику вдалося досягти нелегкою працею, особистими професійними якостями директора, вмінням комунікувати та шукати шляхи вирішення проблем. Віктор Лєднік не тільки успішний керівник будівельного підпримства, він активний громадський діяч, обирався депутатом Глобинської районної ради. На минулорічних місцевих виборах був обраний депутатом Глобинської міської ради, але прийняв рішення відійти від депутатської роботи, поступившись місцем молодшим колегам.

Директор ПП «Райагробуд» Віктор ЛЄДНІК
Іван ВЕРТЕБНИЙ, бухгалтер, Лариса РОМАН, Лідія РОМАН та Інна ВЕРТЕБНА, головний бухгалтер

Приватне підприємство «Райагробуд» неодноразово нагороджувалось подяками та грамотами за успішну діяльність. У кабінеті директора серед численних нагород, на почесному місці – Грамота Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за сумлінну та якісну роботу.
Віктор Ілліч розповів, що цьогоріч підприємство має велике замовлення від ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат». Працівниками ПП «Райагробуд» ведуться реконструкційні роботи на ТОВ НВП «Глобинський свинокомплекс» та споруджуються нові корпуси на ТОВ НВП «Глобинський м’ясо-молочний комплекс». Також є замовлення від Лубенської міської ради. Директор говорить, що до кінця року підприємство забезпечене роботою. А коли є робота, то є й заробітна плата у працівників, а вона, до слова сказати, досить пристойна. Тож на підприємстві практично плину кадрів немає. Люди тримаються своїх посад, сумлінно працюють, а, відповідно, мають гідну винагороду за свою працю. Завдяки якісній роботі бригад, підприємство має хорошу репутацію і тому браку замовлень у нього немає, графік робіт розписаний до кінця поточного року.
На території підприємства працюють бетонний, зварний, столярний та меблевий цехи, в яких трудяться досвідчені працівники з багаторічним стажем роботи.
Директор розповів, що всією необхідною технікою та обладнанням підприємство забезпечене. Цьогоріч було придбано новенький екскаватор JCB, міні екскаватор-навантажувач Bobcat, чимало сучасних ручних інструментів та обладнання. Вимоги до якості будівельних робіт зараз дуже високі, тому аби працювати відповідно до вимог і стандартів, потрібно мати сучасну техніку, обладнання та інструменти. Саме тому дирекція ПП «Райагробуд» приділяє цьому питанню велику увагу, а також забезпечує гідні умови праці та відпочинку для своїх працівників. На підприємстві впродовж багатьох років працює їдальня, де можна комфортно, по-домашньому посмакувати різними стравами, приготованими вмілими руками Олени Кручиненко та Світлани Жадан.
Віктор Лєднік переконаний, що якісну роботу працівників можна простимулювати лише гідною зарплатою та хорошими умовами праці, тільки тоді люди триматимуться своїх посад та працюватимуть із повною віддачею.
Бути енергійним, триматися в тонусі Віктору Іллічу допомагає здоровий спосіб життя, заняття спортом, зокрема, плавання та щоденні фізичні вправи. Саме в цьому він вбачає секрет своєї молодості, тож всім радить дбати про своє здоров’я, мати якесь захоплення та інтерес до життя і тоді роки стануть непідвладними часові, а сила та бадьорість збережуться до поважних літ.

Микола РУБАН, виконроб та Сергій КУЛИК, майстер
Олександр КОНДРАТЕНКО, екскаваторник та Валерій ГОНЧАРЕНКО, шофер
Володимир ПОЛТАВЕЦЬ, кранівник, Олександр ЗАТУЛИВІТЕР, виконроб,
Андрій ШУВАЛОВ, бригадир-монтажник та Георгій ДЕМЕНКО, монтажник
Кухарі Світлана ЖАДАН та Олена КРУЧИНЕНКО
Валентин ГАЙДАР, диспетчер, Сергій ШМАТКО, інженер та Олег ГРИЦЮК, майстер виробництва
Професійні столяри, брати Петро та Василь ЯКИМ’ЮКИ
Працівники меблевого цехуОлександр ХВОСТЕНКО та Олександр ОРЕНДАРЕНКО

У переддень професійного свята директор ПП «Райагробуд» щиро зичить всім своїм колегам та працівникам підприємства міцного здоров’я, особистого щастя, здійснення планів та мрій.
Шановні будівельники району, своїми руками ви закладаєте майбутнє нашої країни, розмуровуєте обличчя наших сіл, селищ та міст, ставите фундамент комфорту та надійності для українців, зводите мости у безхмарне майбутнє. Тож нехай трудові будні радують успіхами та досягненнями, а свята – щирими усмішками, радістю та приємними хвилюваннями. Зі святом!
Фото Анатолія КРАВЧЕНКА.

Матеріал підготували: