ЇХНЄ ПОКЛИКАННЯ – БУТИ ВАРТОВИМИ ЗДОРОВ’Я І ЖИТТЯ

Здоров’я людини – неоціненний скарб, тому професія медичного працівника була і залишається найпотрібнішою і найшановнішою у будь-якому суспільстві. Але кожен над цим замислюється лише тоді, коли з’являється недуга, а на її шляху стають люди в білих халатах. Найбільше щастя для лікаря, коли вдячний пацієнт дякує за одужання своїм рятівникам. Тож не шкодуйте гарних вдячних слів на адресу медичних працівників, адже вони вдень і вночі, в будні і в свята стоять на варті нашого здоров’я і життя. Спасибі вам за витримку і терпіння, за високий професіоналізм та відданість обраній справі, що стала сенсом вашого життя.

Завідуючий Піщанської АЗПСМ Антон УСАЧОВ та сімейний лікар Галина ПАНАСКО
Реєстратор Світлана ГЛИГАЛО
Лаборант Яна МАЛОЛІТКО
Прийом пацієнтів проводить лікар-стоматолог Віктор САРЖАН
Медична сестра загальної практики сімейної медицини Тетяна КРАСНИЦЬКА


Піщанська амбулаторія загальної практики сімейної медицини знаходиться у гарному, світлому, капітально відремонтованому приміщенні, у якому комфортно і зручно всім – і медичним працівникам, і їхнім пацієнтам. Завідуючим тут працює молодий, але надзвичайно перспективний сімейний лікар загальної практики сімейної медицини Антон Ігорович Усачов. Родом молодий лікар із м.Кременчук, свого часу закінчив Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця, факультет підготовки лікарів для Збройних Сил України. Закінчивши інтернатуру, працював у першій поліклініці Кременчука. Має за плечима досвід роботи за кордоном, пропрацювавши два роки в одній із лікарень Чехії, у терапевтичному відділенні. По закінченні контракту, повернувся до Кременчука. З жовтня 2020 року Антон Усачов – завідуючий Піщанської АЗПСМ. Хоча часу його перебування на цій посаді минуло зовсім небагато, але він погодився розповісти нам про трудові будні очолюваної ним медичної установи, людей, які працюють поруч та поділитися планами на майбутнє.
Крім Антона Ігоровича, у Піщанській АЗПСМ сімейним лікарем працює Галина Андріївна Панаско та сімейний педіатр Ірина Сергіївна Капрамова на 0,5 посадового окладу. Надзвичайно професійні, відповідальні та добросовісні в роботі медичні сестри загальної практики сімейної медицини Наталія Анатоліївна Заніздра, Тетяна Володимирівна Красницька та Альвіна Андріївна Воронова. Саме ці чарівні жінки і чудові спеціалісти виконують всі призначення сімейних лікарів і ретельно стежать, аби їхні пацієнти проходили повний курс лікування. Лабораторні дослідження проводить досвідчений лаборант Яна Іванівна Малолітко. Реєстратором у АЗПСМ трудиться Світлана Федорівна Глигало. Про те, аби медичні працівники вчасно і швидко дісталися на виклик до хворого дбає водій Віктор Григорович Нестерчук. У підпорядкуванні АЗПСМ перебуває фельдшерсько-акушерський пункт с.Гориславці, де завідуючою Наталія Анатоліївна Гуцо. А ще у приміщенні Піщанської АЗПСМ проводить прийом пацієнтів лікар-стоматолог Віктор Петрович Саржан. Роботою медичних працівників завідуючий Піщанської АЗПСМ Антон Ігорович Усачов задоволений, адже кожен із них не один рік працює за обраним фахом і дуже відповідально ставиться до виконання своїх службових обов’язків.
У приміщенні Піщанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини зроблено капітальний ремонт, тут надзвичайно гарно, чисто і затишно, про належну чистоту і порядок постійно дбає молодша медична сестра Наталія Сергіївна Гереш. Амбулаторія забезпечена всім необхідним медичним обладнанням: тут є кардіограф, фонендоскопи, тонометри та всі необхідні препарати та медикаменти для надання невідкладної медичної допомоги. Антон Ігорович Усачов говорить щирі слова вдячності за тісну співпрацю, розуміння та постійну підтримку Піщанському сільському голові Олександру Петровичу Краплині та його першому заступнику Роману Володимировичу Назаренку, які завжди йдуть назустріч і допомагають у вирішенні наболілих питань.
І, насамкінець, завідуючий Піщанської АЗПСМ поділився планами на майбутнє. Найперше і найголовніше – це будівництво нового приміщення амбулаторії, що заплановано на найближчий час.
– Звичайно, у нас тут зроблено капітальний ремонт, але він повністю не завершений: приміщення старе, воно потребує утеплення та заміни даху. У найближчих планах – будівництво нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що незабаром розпочнеться. Коли це стане реальністю, старе приміщення буде теж використано результативно, адже в ньому ми зможемо розмістити лабораторію та фізіотерапевтичні кабінети, що дасть змогу надавати людям значно більший спектр необхідних процедур для покращення їхнього здоров’я, – говорить завідуючий Піщанської АЗПСМ Антон Усачов. – Сподіваємося, що це стане можливим у найкоротший термін.
Фото Анатолія КРАВЧЕНКА.

Матеріал підготували: