ЇМ ДЛЯ ЩАСТЯ БАГАТО НЕ ТРЕБА – СІМЕЙНОГО ЗАТИШКУ Й МИРНОГО НЕБА

Сім’я – це найголовніше і найцінніше, що є в житті кожної людини. Саме в родині ми вчимося розуміти один одного, піклуватися про близьких, поважати всіх, хто живе поруч під одним дахом, і, зрештою, любити. І, мабуть, коли є любляча родина, найбільшим щастям є те, що у нас є куди повертатися додому чи то з роботи, чи то з далеких доріг, знаючи, що тут з радістю зустрінуть і, в разі потреби, завжди подадуть руку допомоги, а то й просто поговорять чи розрадять. А коли в одному будинку в злагоді і гармонії живе ще й кілька поколінь, що у наш час велика рідкість – то це дійсно велике щастя.

Павло СЕРДЮК з дружиною Валентиною, невісткою Тетяною та онуком Ромчиком
У колі дружної родини


Одна із таких гарних родин мешкає у мальовничому селі Іванове Селище, де радують зір неперевершені краєвиди і легко дихається цілющим свіжим повітрям. Тут, у гарному і просторому будиночку серед пишного квіткового розмаїття мешкає родина Павла Миколайовича та Валентини Григорівни Сердюків. Берегинею роду є мама Павла Миколайовича, Ганна Микитівна. Крім них тут мешкає і молоде подружжя Володимира Павловича та Тетяни Олександрівни із синочком Романом. Ганна Микитівна – одвічна сільська трудівниця, яка все своє життя пропрацювала у колишньому колгоспі ім.Енгельса. Павло Миколайович за фахом лікар ветеринарної медицини, свого часу здобув вищу освіту в Харківському зооветеринарному інституті (нині – Харківська державна зооветеринарна академія). 16 років він очолює Зубанівську дільничну лікарню ветеринарної медицини. Дружина Валентина Григорівна має педагогічну освіту і працює вихователем Петрівського НВК. Батькову стежину у житті обрав і син Володимир, який здобув професію ветеринарного лікаря у Полтавській державній аграрній академії, нині трудиться керуючим ферми у с.Турбаї. Його дружина Тетяна працює вчителем Івановоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Їхня надія і відрада синочок, онучок і правнучок чотирирічний Рома, який просто купається у любові своїх найдорожчих і найрідніших людей, які ладні для нього і небо прихилити, аби тільки він зростав розумним, здоровим і щасливим.
Павло Миколайович Сердюк не тільки високопрофесійний фахівець ветеринарної медицини, а ще й майстер золоті руки. Його найулюбленіше заняття – це виготовлення виробів із дерева (на фото). Столи, стільчики, табуретки, альтанки, годівнички для птахів, шпаківні – все, чого тільки ваша душа забажає може виготовити для себе і на замовлення Павло Миколайович. Витвори його умілих рук прикрашають затишне подвір’я їхньої родини: тут є і чудернацький будиночок зі спуском для маленького онука Ромчика, і гарна зручна гойдалка, на якій можна відпочити у спеку. До речі, основа гойдалки не з дерева, а з металу і допоміг її виготовити племінник Павла Миколайовича Тарас Володимирович Сердюк, великий майстер зі зварних робіт. Найбільшою мрією Павла Миколайовича є гарна, простора і зручна альтанка, де могла б збиратися вся родина та дорогі гості. Він сподівається, що свою давню мрію найближчим часом обов’язково втілить у життя, головне, аби були необхідні якісні матеріали для роботи. Надійними його помічниками є кохана дружина Валентина Григорівна та син Володимир, які завжди і допоможуть, і підтримають всі починання.
Тож побажаймо цій прекрасній родині любові, взаєморозуміння, райдужних планів і безлічі цікавих ідей. Нехай ваша сім’я буде щасливою на довгі роки, а у ній завжди панують достаток, злагода та безмежна повага один до одного.
Фото Анатолія КРАВЧЕНКА та з сімейного архіву родини Сердюків.

Матеріал підготували: