ЯНГОЛ-ОХОРОНЕЦЬ У БІЛОМУ ХАЛАТІ

Завідуюча ФАПу с.Балабушині Верби Марія ІВАНОВА

Справжнім янголом-охоронцем для своїх пацієнтів є завідуюча фельдшерсько-акушерського пункту с.Балабушині Верби Пустовійтівської сільської ради Марія Володимирівна Іванова. А їх у лікарки з добрим і чуйним серцем 170 осіб, в основному, це люди похилого віку. Серед її пацієнтів 13 діток та одне новонароджене маля до року. Для кожного свого пацієнта Марія Володимирівна знайде теплі і щирі слова, розрадить і допоможе. За можливість працювати і надавати медичну допомогу хворим вона висловлює неабияку вдячність Пустовійтівському сільському голові Любові Володимирівні Тарасюк та всьому депутатському корпусу сільської ради, адже це вони сплачують за енергоносії, опалення та виплачують заробітну плату медичному працівникові. Якби не їхня підтримка – то ФАП припинив би своє існування, – у цьому впевнена сільський фельдшер Марія Іванова. А ще вона вдячна КНМП «Центр ПМСД у Глобинському районі» і особисто головному лікарю Валентині Хавронюк за надання необхідних медпрепаратів для успішного функціонування медичного закладу.
Вже майже 20 років проживає у с.Балабушині Верби Марія Володимирівна Іванова. Родом вона із с.Велика Глумча Ємільчинського району, що на Житомирщині. Тут вона з’явилася на світ у багатодітній родині, тут серед мальовничої природи промайнуло її дитинство та юність. Здобувши середню освіту, навчалася у Житомирському медичному училищі, за фахом – фельдшер. У рідному батьківському краї і свою долю зустріла. Її майбутній чоловік Микола приїздив до своїх родичів, які мешкали у рідному селі Марії. Там і познайомилися, а згодом і долі свої поєднали. Молоде подружжя переїхало на малу Батьківщину чоловіка, де і нині проживає. Виростили і виховали доньку Дарину, яка навчається в Київському університеті імені Бориса Грінченка.
Шанують і поважають свого янгола-охоронця жителі с.Балабушині Верби за високий професіоналізм, доброту, чуйність, милосердя та готовність завжди прийти на допомогу. «Наша Марійка», – так говорять про неї її вдячні пацієнти, які добре розуміють, що якби не їхня вміла рятівниця, то їм би було дуже сутужно. Вона і тиск зміряє, і лікування призначить, і крапельницю поставить, і до хворого навідається додому, аби дізнатися про стан його здоров’я.
– Якби не наша дорога лікарка, – то мене вже давно б і на світі не було, – говорить про янгола-охоронця в білому халаті її вдячна пацієнтка Любов Григорівна Тишик, яка саме на час нашого відвідання проходила лікування на денному стаціонарі ФАПу, де, до речі, є одне ліжко для лікування хворих. – Ми, жителі села, навіть не уявляємо, якби у наших Балабушиних Вербах не було фельдшера з таким теплим, чуйним і добрим серцем. Висловлюю слова вдячності Марії Володимирівні за милосердя та повагу до нас, старих і немічних.
Тож побажаймо Марії Володимирівні міцного здоров’я, витримки, натхнення та ентузіазму у щоденній нелегкій праці і надовго залишатися янголом-охоронцем для людей, які її люблять і поважають всім серцем.

Матеріал підготували: