ЩОБ ВАМ РАДІСТЬ І ЩАСТЯ, Й ЛЮБОВ ВИШИВАНИМ ЦВІЛИ РУШНИКОМ!

Іван і Катерина КАПИНОСИ

У кожного своя життєва стежина, особлива і неповторна, то радісна і сумна, то солодка, як мед, то нестерпно гірка, наче полин. І кожен іде своєю життєвою стежиною, якою б легкою чи тернистою вона не була. Та, не дивлячись на всі випробування, пройти по ній потрібно з гідністю і зробити чимало добрих справ, аби залишити по собі добру спадщину, як говорить народна мудрість: посадити дерево, збудувати дім, виростити сина…
Ці слова в повній мірі відповідають подружжю Івана Васильовича та Катерини Григорівни Капиносів із с.Бабичівка, які 9 серпня святкуватимуть 45-річчя подружнього життя. І сьогодні, коли за плечима чимало спільно пройдених доріг, вони зберегли теплі і щирі почуття один до одного, повагу і вдячність своїй другій половинці за любов, терпіння та взаєморозуміння.
Іван Васильович родом із с.Бабичівка, тут промайнули його дитячі та юнацькі роки, Саме тут, на своїй рідній малій Батьківщині і свою долю зустрів. Красуня Катерина за направленням прийшла працювати старшою піонервожатою Бабичівської восьмирічної школи. Не відразу впала йому в око дівчина із Зубанів, та згодом ніби струм пройшовся по всьому тілу – це вона, чарівна і неповторна, одна-єдина на все життя. В 1972 році вона вже і на строкову військову службу коханого проводжала. Службу Іван Капинос справно ніс у групі радянських військ у Німеччині, за що неодноразово був відзначений командуванням. Після демобілізації на крилах летів до рідної серцю Бабичівки, бо тут на нього з нетерпінням чекала кохана Катруся. А у 1975 році і долі свої поєднали, аби бути разом і в радості, і в горі.
Молоду невістку добре прийняли у дружній родині Василя Івановича та Євдокії Степанівни Капиносів, бо була вона і вдачею спокійна, і привітна, і до всякої роботи додільна. Через рік у молодого подружжя народився синочок Ігор, якого допомагали няньчити бабуся Євдокія Степанівна та прабабуся Марфа Наумівна. Батьки хлопчика все своє життя присвятили педагогічній діяльності, обоє закінчили Чернігівський педінститут, Катерина Григорівна за фахом вчитель початкових класів, а Іван Васильович – вчитель історії та правознавства. Скількох вдячних учнів вони виховали, скільком дали путівку в самостійне життя! І до цього часу їхні колишні вихованці добрим словом згадують своїх мудрих наставників, які дарували їм частинку своїх люблячих, щирих та відкритих сердець…
Катерина Григорівна щаслива своєю родиною і вдячна долі, що вона подарувала їй коханого чоловіка, який завжди підтримає, допоможе і підставить надійне міцне плече. Так трапилося, коли захворіла її матуся Марія Олексіївна Гладка і потребувала догляду. Аби не їздити щодня у Зубані до старенької, вони забрали її до себе. А зараз доглядають 92-річну Євдокію Степанівну – зі своєю свекрухою Катерина Григорівна в мирі і злагоді прожила під одним дахом 45 років.
– Час пролетів надзвичайно швидко, ніби один день. Я щаслива, що доля подарувала мені таку родину, – говорить жінка з великим люблячим серцем Катерина Григорівна Капинос.
Іван Васильович і Катерина Григорівна виростили чудового сина Ігоря, який з родиною проживає в м.Кременчук і працює водієм. Щотижня чекають-виглядають його з дружиною Вітою, до речі, колишньою однокласницею, в гості. Пишаються дідусь і бабуся своєю єдиною онучкою Юлею, яка здобуває вищу освіту в Київському національному університеті технологій та дизайну, де успішно опановує банківську справу. Подружжя Капиносів утримують підсобне господарство, пораються на городі, аби підтримати своїх дітей, а вони у всьому допомагають своїм батькам.
Незабаром Іван Васильович і Катерина Григорівна святкуватимуть сапфірове весілля. Сапфір – це камінь вірності, який в природі зустрічається дуже рідко і тому високо цінується, символізує надійність, благополуччя та мудрість. 45 років спільного життя святкують найміцніші подружні пари, які за ці роки зберегли теплі сімейні стосунки. То ж будьте щасливі у своєму сімейному житті, ніколи не втрачайте щирості і ніжності почуттів, що наповнюють ваші серця любов’ю і натхненням. Хай ваш життєвий шлях буде світлим і чистим, а діти радують своїми успіхами і перемогами. Головне, щоб ви любили і поважали один одного і цінували кожну хвилину, прожиту разом.

Матеріал підготували: