ЩАСТЯ – ЦЕ КОЛИ У ТЕБЕ Є ВЕЛИКА, МІЦНА І ЛЮБЛЯЧА РОДИНА ТА УЛЮБЛЕНА СПРАВА ДО ДУШІ

Милосердя, співпереживання, готовність прийти на допомогу тому, хто цього потребує, взаємопідтримка, чесність, добропорядність та щирість – це ті риси характеру людини, які завжди найбільше цінувалися і цінуються у будь-якому суспільстві. Та надзвичайно прикро і боляче, що зараз у нашому жорстокому світі все важче віднайти людей, яким би були притаманні ці безцінні людські чесноти. Світ збайдужів, душі наші зчерствіли у ставленні до ближнього свого, до братів наших менших, до всього живого на планеті Земля. Що потрібно зробити нам для того, аби наповнити свої серця теплом, любов’ю, добром та милосердям? Напевно, брати приклад з тих, хто володіє такими чеснотами сповна, вчитися у них по-справжньому любити та співпереживати, радіти життю та сприймати його таким, яким воно є, усміхатися ближньому своєму і тоді все у нас буде добре….
Сьогодні мова про чудову молоду родину, яка не просто випромінює тепло, а дарує його кожному, хто спілкується з нею. Подружжя Олександра Миколайовича та Юлії Олексіївни Кротових проживає в Глобиному з 2011 року. За цей час вони придбали будинок на одній із затишних вулиць міста і в любові та злагоді створили міцну сім’ю. в якій тепло і затишно всім – і батькам, і їхній малечі.

Родина, родина – від батька й до сина, від матері доні добро передам… Любляче подружжя Олександра і Юлії КРОТОВИХ
з синочками Даніїлом, Давидом, Рувимом та донечками Лесею, Ірою і Настунею

Любов до батьків – основа всіх чеснот
Олександр і Юлія обоє родом із Рівненської області, нашого славного Українського Полісся. Малою батьківщиною Олександра є с.Малий Жолудськ, що у Володимирецькому районі. Батьки Микола Миколайович та Тетяна Василівна виростили і виховали чотирьох дітей – двох синів Віталія та Олександра, та двох донечок Галинку і Тетянку.
Дитинство і юність Юлії промайнуло у м.Кузнецовськ, що у 2016 році було перейменовано у м.Вараш, за кілька кілометрів від нього розташована Рівненська АЕС. Подружжя Олексія Сергійовича та Ольги Леонтіївни Музиків подарувало життя десятьом дітям. Найстарша з них Юлія, далі один за одним на світ з’явилися Олександр, Руслан, Олексій, Анастасія, Марія, Софія, Тетяна, Павло та Анна. П’ятеро старших мають власні родини, а наймолодші Паша і Аня ще школярі. Олексій Сергійович та Ольга Леонтіївна щасливі і зовсім ще молоді дідусь і бабуся, які мають любих, дорогих і найдорожчих у світі 17 онучат! Своїх дітей виховували у любові і повазі не тільки до людей, а й до Бога, бо самі – віруючі люди, входять до релігійної громади Української Церкви Християн Віри Євангельської.
В обох родинах, Музиків і Кротових, з особливою повагою і шаною діти ставляться до батьків, як ті, в свою чергу, до своїх батьків. І так від покоління до покоління, від батька до сина, від матері до доньки передають свою любов, повагу та доброту…
Не можна знайти щастя у шлюбі, якщо ви не принесете його з собою…
Одружилися Юлія Музика і Олександр Кротов у зовсім юному віці – нареченій було лише 17 років, а її коханому – 19. Такий юний вік не лише не став на заваді, а, навпаки, допоміг створити міцну люблячу родину. Як відомо, діти з’являються на світ від великої любові, так і в родині Олександра і Юлії Господь Бог благословив на світ трьох синочків Даніїла, Давида і найменшого, дворічного Рувима та трьох красунечок-донечок Лесю, Іру, Настуню. Вони – татова і мамина гордість і надія, їхні сподівання і їхні мрії. Виховані, чемні, з сонцесяйними усмішками на обличчях. Старші Даніїл і Давид надзвичайно працьовиті, так і крутяться біля свого тата, аби допомогти йому, дівчатка Леся та Іра мамині помічниці і на кухні, і по догляду за найменшими сестричкою і братиком – такими їх виховують батьки з самісінького дитинства.

Ось ці смачні і хрусткі огірочки, які вирощує дбайливий
господар Олександр КРОТОВ, так і просяться до вашого столу!

Те, що в тебе виходить найкраще – і є твоїм покликанням…

В будинку, де проживає багатодітна родина Кротових впродовж 10 років, чимало зроблено за цей час, а, головне, добудовано його, хоча внутрішні роботи ще не завершені. Малеча народжується, а, значить, потребує простору для росту та активного розвитку. Все в цій затишній оселі зроблено дбайливими, вмілими руками господаря родини, який вміє виконувати і внутрішні, і зовнішні роботи. За яку б справу він не брався, все виходить гарно і до ладу.
Цього року роботи не тільки у нього, а і всієї родини додалося, адже Олександр зайнявся справою, про яку мріяв ще з раннього дитинства – вирощуванням огірків у теплиці. Як він сам говорить, на його рідній Рівненщині чи не у кожного господаря є теплиця, а то й не одна. Заняття це не з легких, бо вимагає чималих фінансових затрат та напруженої праці. Труднощів разом з дружиною він не боїться, бо твердо переконаний, що, займаючись улюбленою справою, можна досягти якихось успіхів і міцно стати на ноги.
Придбавши весь необхідний високоякісний будівельний матеріал, на власній присадибній ділянці закипіла активна робота з будівництва майбутньої теплиці. Вона розпочалася у лютому і завершилася за короткий термін, адже на допомогу прийшли рідні та друзі, яких у багатодітної родини чимало. Будівництву теплиці передувало зведення розсадника, в якому з дотриманням всіх вимог підростала з маленької насінини розсада огірків сорту Арктика F1. На запитання, чому саме цей сорт огірків був вибраний ним для вирощування, молодий власник теплиці відповів, що він суперранній, високоврожайний, має гарний товарний вигляд, відмінні смакові якості та неповторний аромат – саме те, чого потребує найвибагливіший покупець. Огірки даного сорту гарно себе почувають як у закритому, так і відкритому грунті. Гібрид дуже ранній і коли його вирощувати за допомогою розсади – то перші плоди з’являються вже через 21 день після висадки, а у відкритому грунті їх доведеться чекати 42 дні.
– У теплиці створені якнайкращі умови для швидкого росту та плодоношення огірків. Полив крапельний, температура постійно підтримується на рівні +30+35 градусів. Збір овочів проводимо вранці та ввечері, адже не можемо допустити, аби вони переростали і втрачали свій товарний вигляд, – розповідає Олександр Кротов.
Він згадує, що особливо важко було у березні-квітні, коли потрібно було висадити півтори тисячі стаканчиків розсади у теплицю та опалювати її, аби постійно підтримувати необхідну температуру. Найпершим його помічником є дружина Юлія, яка допомагає і підтримує у всьому, а ще старші сини Даня і Давид, які з великим бажанням допомагають татові збирати зелені овочі і за це отримують свою першу заробітну плату.
У найближчих планах дбайливого господаря – збільшення площі теплиці та вирощення помідорів, про що неодноразово його запитують покупці, які вже встигли оцінити відмінну смакову якість огірків сорту Арктика F1. Тож крім літньої теплиці мріє про зимову, аби вже в квітні можна було ласувати смачними огірочками. Завдяки їхньому спільному старанню, неабиякій працьовитості та натхненню дитяча мрія господаря родини поступово зможе перерости у сімейний бізнес і в найближчому майбутньому стати запорукою стабільності та успіху їхньої великої родини.
Лише на добро земля обізветься добром…
Тепло, щирість, любов, підтримка і турбота один про одного, доброзичливе і чуйне ставлення до оточуючих, позитивний погляд на життя – це слова, які найперше спадають на думку при спілкуванні з прекрасною родиною Олександра та Юлії Кротових. Щира вдячність вам за доброту сердець, за безмежне терпіння і щоденну нелегку працю, за усміхнених, щасливих, гарно вихованих діток. Тож хай добро, достаток і благополуччя будуть постійними супутниками у вашому домі, в якому так тепло і затишно всім, а всі плани, мрії та сподівання обов’язково втілюються в життя! Божого вам благословення і удачі, хай кожен новий день буде теплим, сонячним і щасливим для вашої великої і дружної родини!
Фото Анатолія КРАВЧЕНКА.

Матеріал підготували: