ШАНОВНІ ЧИТАЧІ, ПЕРЕДПЛАТНИКИ!

Редакція Кременчуцької районної газети «Зоря Придніпров’я» вдячна всім, хто оформив передплату на наше видання. Для тих, хто забув це зробити, нагадуємо, що оформлення передплати триває впродовж року. Звернувшись у поштове відділення чи до листоноші, до 25 числа місяця та оформивши передплату, наступного вже матимете під рукою надійного друга та порадника – «Зорю Придніпров’я».

Вартість передплати на місяць становить 34 грн.

Для тих, хто бажає розмістити на сторінках «Зорі Придніпров’я» власне оголошення, співчуття, подяку, вітальну чи поминальну замітки, можна надіслати текст на електронну  адресу редакції: zirkap_globine@ukr.net або  на viber: 095-590-53-31. Кошти за послуги можна сплатити на рахунок чи банківську картку.

Вартість послуг становить:

Привітання – 150 грн.

Співчуття – 50 грн.

Поминальна замітка – 100 грн.

Подяка за похорон – 100 грн.

Приватні оголошення – від 30 грн.

Люди дякують – від 100 до 200 грн.

Повідомлення про втрату документів, речей та ін. – 50 грн.

Ціна за 1 кв. см – 8 грн.

Привітання з державними та професійними святами – 500 грн.

Вартість розміщення оголошень чи рекламних матеріалів на сайті газети «Зоря Придніпров’я» (з переглядом на facebook) становить 30% від вартості паперового видання.

Безкоштовно розміщуються оголошення у рубриці «Будьмо знайомі», поезії та прозові твори творчих авторів на «Літературній сторінці», дописи краєзнавців, дослідників, небайдужих жителів краю, які піднімають цікаві для суспільства теми, розповідаючи про події чи людські долі.

Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці!

Матеріал підготували: