ХАЙ ВАШІ ВЕСНИ БУДУТЬ ЛЕГКОКРИЛІ,НЕ ЗНАЮТЬ ВТОМИ РУКИ ЗОЛОТІ!

Валентин та Тетяна МІРІНЦІ
Молоді роки

31 грудня 2020 року жителі с.Броварки Валентин Юхимович та Тетяна Василівна Мірінці відсвяткували знаменну подію у своєму подружньому житті. Саме того дня, 50 років тому, вони вперше зустріли один одного. Останній грудневий день 1970 року закружляв у сніговій круговерті молодих закоханих, які, одного разу зустрівшись, більше ніколи не розлучалися. Нинішній рік теж ювілейний для їхньої родини, адже 7 листопада Валентин Юхимович та Тетяна Василівна у колі своєї міцної люблячої родини святкуватимуть своє золоте весілля. Всього було на їхній життєвій ниві, та вони здолали всі негаразди, бо і до цього часу у їхніх очах не згас вогник кохання, палкого і ніжного, яке вони пронесли через все своє життя.
Валентин Юхимович родом із с.Пелехівщина, саме тут він з’явився на світ 1 березня 1949 року. Так склалося, що мама, Антонина Іванівна Марченко, сама виховувала трьох синочків. Сказати, що їй було важко – це нічого не сказати. Звичайна сільська трудівниця, яка все своє життя пропрацювала в колгоспі, ціною неймовірних зусиль виростила і виховала своїх діток у любові та повазі до старших, навчила їх цінувати та поважати працю інших людей. Досягши шкільного віку, Валентин навчався у Кирияківській школі, а згодом – у Градизькому інтернаті. Робочу професію механізатора здобув у Хорольському училищі механізації сільського господарства №5. Після строкової військової служби, яку проходив у ракетних військах, доля закинула його у Вологодську область, куди він, аби заробити грошей, поїхав працювати на лісозаготівлю. Саме тут, у російській глибинці, і долю свою зустрів, свою кохану і одну-єдину на все життя…
Тетяна Василівна з’явилася на світ 3 жовтня 1952 року у с.Михайлівка Тотемського району Вологодської області. Батька свого не пам’ятає, а от мама, Людмила Іванівна Булатова народила, виховала і підняла на ноги п’ятеро діточок. У цій дружній і великій багатодітній родині дуже цінували міцні сімейні традиції, то ж всі діти виросли працьовитими, чемними і гарними людьми. Тетяна, здобувши середню освіту, працювала піонервожатою у місцевій школі. І саме тут, у своєму рідному селі у казкову новорічну ніч познайомилася із Валентином Мірінцем, який став її судженим на все життя. Разом із коханим переїхала в Україну, на славну Полтавщину. Молода родина оселилася у м.Кременчук, де Валентин Юхимович 31 рік пропрацював екскаваторником в нафтопровідному управлінні, а його кохана дружина Тетяна Василівна 34 роки нянею в одному із дитячих садочків міста. Подружжя Мірінців виростило і виховало двох чудових синочків Юрія і Андрія, мають двох онучат Павла і Артемія.
З 2006 року Валентин Юхимович і Тетяна Василівна мешкають у Броварках, де вони свого часу придбали затишний будиночок. Проживши більшу частину життя у місті, у зрілому віці їм все більше хотілося бути ближчими до землі, зануритися у сільські турботи і клопоти. Вони з великим задоволенням працюють на своїй присадибній ділянці, займаються садом, аби було чим пригостити дорогих дітей та любих онуків. А ще дбайлива господиня закохана у квіти, різноманіття яких на подвір’ї радує зір з ранньої весни і до пізньої осені. Особливо полюбляє троянди, у час цвітіння від яких просто неможливо відвести погляду. Володимир Юхимович неперевершений майстер поетичного слова, як він сам говорить, що писати вірші почав ще з раннього дитинства. Найпершим слухачем його поезій є кохана дружина, якій, до речі, присвятив чимало віршованих рядків.
То ж шановні Валентине Юхимовичу і Тетяно Василівно, щиро зичимо вам у любові, злагоді та взаєморозумінні зустріти золотий ювілей свого подружнього життя, щоб кожен прожитий вами день був сонячним і щасливим, а діти і онуки радували вас своїми успіхами та досягненнями.
Фото із сімейного архіву родини МІРІНЦІВ.

Матеріал підготували: