ТОРТИКИ ВІД АЛЛИ УСІМ СМАКУВАЛИ!

Умілі жіночі руки завжди творять дива, особливо, коли справа стосується кулінарного мистецтва. Багато солодких шедеврів вміє готувати чарівна жінка, прекрасна господиня, на всі руки майстриня Алла Володимирівна Хілобок з Липового.
Свої торти Алла не просто пече, а творить – вигадує, фантазує, втілює. Виходять сюжети: теплі, веселі, іронічні. А всі фігурки, прикраси та оздоби на солодких виробах – їстівні, вони наче справжні живі квіти чи іграшки.
Випікала Алла різноманітні смаколики вже дуже давно, аби потішити свою родину смачненькими тортиками, тістечками, рулетами та пирогами. Знайшла шлях і до серця свого коханого чоловіка, Михайла Васильовича, бо як не любити таку дружину у якої золоті руки, що вміють так смачно готувати та створювати справжні кулінарні шедеври. Любила потішити матуся і свою малечу, донечку Тетянку і сина Сергійка, та діти зросли й вилетіли з батьківського гнізда, але часто навідуються до матусі, щоб посмакувати солоденьким. Тепер же всі кулінарні таланти молоденької бабусі Алли направлені на те, аби почастувати своїми тортиками та здивувати найдорожчого в світі онучка Михайлика казковими оздобами, дивовижними фігурками тварин, квітів, іграшок, що прикрашають солодкі шедеври. А ще, кожного дня, осідлавши свого стального коня, велосипеда, мчить за 20 кілометрів до сусіднього села, аби хоч на хвилинку помилуватися своїм маленьким сонечком, Михайликом.
Смакували її випічкою рідні, друзі, знайомі, а два роки тому, створила диво-тортика й для своєї кумасі, а та сфотографувала і виклала ту красу в мережу Інтернет. І почалися замовлення!
За словами майстрині, кожен торт – це велика робота. Сама випічка потребує найменших зусиль і часу, всього дві-три години треба, щоб спекти коржі. А от щоб оздобити, приготувати креми, прикрасити – іноді потрібна ціла доба.
– Забуваю про все на світі, коли «чаклую» над тортиком, добре, що є ніч, отоді працюється сповна, бо вдень треба й біля худоби попоратися, і двір та город, численні клумби доглянути, і їсти приготувати. Домашні турботи дещо втомлюють, але під час кулінарної роботи я відпочиваю морально, бо тоді з головою занурююся у творчість. Рідко роблю два однакові торти, вони в мене різняться і за наповненням, і за оздобленням, адже межі кулінарного мистецтва немає. Всі продукти для солодощів – натуральні: і масло, і домашні яйця, і сметана. Беру випробувані інгредієнти. Не економлю на продуктах, хочу, щоб мої замовники залишалися задоволеними та вдячними. Я дуже люблю навчатися, робити щось нове. Так отримую і заряд енергії, і досліджую нові техніки й рецепти. Сюжети для оформлення солодких виробів іноді придумую сама, іноді запозичую в Інтернеті. Деколи люди замовляють і кажуть, що хочуть бачити на тортику: героїв дитячих мультфільмів, автомобілі, книги, квіти, фігурки людей – багато чого. Просто замовник каже про свої побажання, а я вже домислюю і втілюю це в реальність за допомогою мастики, цукрової пудри та інших кондитерських засобів. Надихає й те, що просто робиш від душі, щось придумуєш, видозмінюєш, стараєшся, а потім отримуєш подяку і задоволення від того, що тортик сподобався. Це так приємно, коли мої солодощі дарують людям радість, – говорить Алла Хілобок.
А ще, наша майстриня – неперевершена вишивальниця, її умілі руки творять на полотні з ниток та бісеру ікони, де ніби оживають лики святих, чудові картини, небаченої краси рушники та сорочки для своїх найдорожчих. У її дворику, наче у віночку, все доглянуто, все квітне і милує око. Яких тільки дивовижних квітів немає у Алли! З ранньої весни і до пізньої осені квітнуть вони і на клумбах, і за парканом. Вишуканий басейн, дерев’яний млинок, викладені з каменю доріжки, садово-паркові скульптурки та предмети декору говорять про те, що все зроблено зі смаком і любов’ю, наче професійний дизайнер потрудився на славу в дворі Хілобоків.
Тож талановита людина, талановита в усьому!
Ірина КОВАЛЕНКО.
Фото з сімейного архіву Алли ХІЛОБОК.

Матеріал підготували: