РУСЛАН ЗАКРЕВСЬКИЙ: «ЖИВУ І ПРАЦЮЮ З ТУРБОТОЮ ПРО СВОЇХ ОДНОСЕЛЬЦІВ»

У нинішньому році Глобинська об’єднана територіальна громада значно розширила свої межі, прийнявши до свого складу кілька колишніх сільських рад. У їх числі і Троїцька сільська рада з населенням 900 чоловік. Старостою сіл Троїцьке та Сиротенки 15 березня цього року був призначений Руслан Володимирович Закревський. Він родом із с.Троїцьке, свого часу закінчив Хорольський агропромисловий коледж за спеціальністю організатор-технолог виробництва сільськогосподарської продукції. Тривалий час працював завгаром ВП АФ «Троїцька» ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт». Хоча цю надзвичайно відповідальну посаду в органах місцевого самоврядування Руслан Володимирович обіймає лише п’ять місяців, та ми все ж завітали до Троїцького, аби дізнатися, чим живе дана територіальна громада і які плани на майбутнє у нещодавно призначеного сільського старости.

Староста сіл Троїцьке та Сиротенки Руслан ЗАКРЕВСЬКИЙ зі спеціалістами І категорії виконкому Глобинської міської ради Людмилою БУРЯК та Мариною БУГАЙ
На громадських роботах старанно трудяться Михайло БОГДАНОВ та Вадим ЛИСЕНКО

Приїхавши до цього гарного і напрочуд мальовничого села, були приємно вражені його чистотою і охайністю. Вся територія дбайливо впорядкована і доглянута, відразу видно, що тут живуть і працюють справжні господарі, які всім серцем і душею вболівають за свою малу Батьківщину. Про те, хто забезпечує у громаді належний порядок, запитуємо у сільського старости Руслана Закревського.
– Цьогоріч ми вже чотири рази скошували траву, адже щедра на опади весна сприяла неабиякому росту бур’янів. Висловлюю щирі слова вдячності за постійну допомогу і підтримку генеральному директору ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Олександру Васильовичу Колодяжному і директору регіону №1 «Степове» Віктору Васильовичу Отроді. Саме завдяки їхньому сприянню постійно надається техніка для скошування та впорядкування узбіч, а також для вивезення сміття. Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю з ними, – говорить староста сіл Троїцьке та Сиротенки Руслан Закревський.
А ще очільник сіл говорив гарні слова на адресу Михайла Вікторовича Богданова та Вадима Олександровича Лисенка, які старанно і добросовісно трудяться на громадських роботах, ведуть нескінченну боротьбу з бур’янами, а ще якісно виконують всі поставлені перед ними завдання. Велику допомогу у цьому плані надає і ККП с.Великі Кринки, за що їм теж велике спасибі від сільського старости та всіх жителів громади. Не забувають тут і про місця вічного спочинку своїх земляків, які теж дбайливо доглядають і впорядковують.
У селах Троїцьке та Сиротенки працюють фельдшерсько-акушерські пункти, де завідуючими Оксана Борисівна Ткач та Ольга Леонідівна Мироненко. Сільські медичні заклади забезпечені всім необхідним, а фельдшери надають кваліфіковану медичну допомогу всім, хто її потребує.
Дбають у Троїцькій громаді і про розвиток культури та організацію дозвілля для своїх односельців. Вирує активне творче життя у Троїцькому сільському Будинку культури, де директором працює Галина Петрівна Набока. Цьогоріч місцевими аматорами народного мистецтва тут були проведені День села, святкові заходи до Дня молоді, а зараз триває активна підготовка до святкування Дня незалежності України. Репетиції проходять весело і завзято, адже місцевим артистам дуже хочеться порадувати своїх земляків цікавою концертною програмою.
Як розповів далі сільський староста Руслан Володимирович Закревський, села Троїцьке та Сиротенки освітлюються нічної пори – про це подбала колишній Фрунзівський, а згодом Троїцький сільський голова Любов Олександрівна Сніг. Нещодавно працівники КП «Глобинське» провели ретельний огляд електричної мережі та замінили лампи освітлення.
Гарні і теплі слова говорив староста сіл Троїцьке та Сиротенки Руслан Закревський на адресу колег, які працюють поруч з ним. Це спеціаліст І категорії загального відділу виконкому Глобинської міської ради Людмила Віталіївна Буряк, спеціаліст І категорії відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельними відносинами виконкому Глобинської міської ради Марина Юріївна Бугай. Вони разом із сільським старостою працюють над тим, аби допомагати своїм односельцям вирішувати їхні наболілі проблеми та важливі питання життєдіяльності громади.
І, насамкінець, староста сіл Троїцьке та Сиротенки поділився планами на майбутнє – у пріоритеті було і залишається постійна турбота про соціальну сферу села – місцевий навчальний заклад та заклад дошкільної освіти «Пролісок»; робота з людьми, що включає оформлення пенсій, субсидій, вирішення ряду земельних питань тощо. Звичайно, для сільської громади не дуже добре, що тут припинила свою діяльність ВП АФ «Троїцька» ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт», адже це і робочі місця, і податки до місцевого бюджету. Але життя не стоїть на місці, і тут живуть і вирішують всі нагальні проблеми без потужної агрофірми, але вже в складі Глобинської об’єднаної територіальної громади. Тож хай в них і надалі все буде добре.
Фото Анатолія КРАВЧЕНКА.

Матеріал підготували: