НОВОРІЧНІ ДИВА ТА СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ ВІД ТАМАРИ КУРІЛОВОЇ

У дитинстві наближення новорічних свят викликало у нашій душі якийсь особливий трепет. Цей період для багатьох із нас був очікуванням дива. Стаючи дорослими, ми не завжди уміємо зберегти у собі ці відчуття, але як би там не було Новорічні та Різдвяні свята для більшості – це дім, тепло та затишок.
А у вирі повсякденної суєти та постійних турбот про наближення Новорічних та Різдвяних свят ще задовго нам красномовно нагадують вітрини магазинів, святкова ілюмінація. І вже мимоволі замислюєшся, якою ж буде домашня ялинка, складаєш святкове меню і плануєш на гостину до рідних та друзів. Ой, а ще ж подарунки! Придбати сувеніри аж ніяк не проблема, але ж завжди хочеться чогось оригінального, бо на те вони й новорічні свята, щоб з кожним з нас, незалежно від віку, траплялись маленькі дива.
Ось такі маленькі дива та справжній новорічний настрій своїми чарівними руками та за допомогою дивовижної фантазії собі, близьким та друзям створює Тамара Миколаївна Курілова, мешканка с. Горби Градизької територівальної громади.


Пані Тамара — це уособлення справжньої української жінки: гарна і привітна, надзвичайно гостинна, творча і чиста українська душа, щирі і добрі очі, золоті руки, що все вміють, все можуть. А напередодні Нового року всім хочеться чогось особливого, тож майстриня власноруч створює дивовижні сувеніри. Особливо турботливій матусі подобається творити дива для своєї двадцятирічної донечки-красунечки Яни, дарувати, як колись в дитинстві, справжнісіньку казку, аби та була найщасливішою в світі.
…І постають з тих світлих рук неймовірної краси ялиночки, янголята, олені, різдвяні віночки та народжуються новорічні композиції, які прикрасять найвишуканішу оселю, бо виглядають надзвичайно ошатно і оригінально. Тамара Миколаївна переконана, що речі, які оточують людину у повсякденному житті, мають особливу силу, а гармонія і затишок у домі до певної міри залежить і від краси та поєднання цих речей. Тож майстриня постійно удосконалює свою техніку, вигадуючи собі щоразу нові завдання. Спочатку ідеї для творчості знаходить в Інтернеті, переосмислює їх, додає свою родзинку і бачення – і виходять справжнісінькі шедеври.
Розпочинала фантазувати Тамара Миколаївна, працюючи з пластиком, відмінним матеріалом для творчості. До речі, її креативні роботи, павичі та орел з пластикових пляшок, прикрасили подвір’я кафе «Ковчег», що в Глобиному. Згодом були ексклюзивні вироби з джуту та шпагату. Творчій натурі Тамари Миколаївни завжди цікаві нові напрямки, з шпагату вона виконувала різні декоративні елементи, а також шкатулки, статуетки, кошики, і навіть мініатюрний велосипед.
– Ідей багато, були б кошти для їх втілення, адже задоволення не з дешевих, – говорить майстриня.
Нині Тамара Миколаївна працює над створенням барельєфу (такі собі гіпсові настінні картини), щоб надати своїй оселі особливої індивідуальності та затишку, прикрашає спільний дім, де затишно всім, вкладаючи в свої роботи творчість, натхнення і душу.
Тож такі рукотворні дива, які творить Тамара Миколаївна, послужать чудовою прикрасою оселі на багато років, для рідних і друзів – приємним ексклюзивним подарунком на все життя, а, можливо, й надихнуть когось на створення подібної краси власноруч.
Фото Анатолія КРАВЧЕНКА
та з архіву Тамари КУРІЛОВОЇ.

Матеріал підготували: