НАЙПОЧЕСНІША ПРОФЕСІЯ НА ЗЕМЛІ

День будівельника – це свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів. Професія будівельника є однією з найдревніших і найпочесніших на всій земній кулі. Завдяки їхній наполегливій нелегкій праці ми мємо змогу жити, працювати, відпочивати у комфортних, добротно зведених будівлях. Будівельники говорять: «Створив Бог землю, Адама і Єву, а все інше на землі створено нашими руками».
Важкою працею у спеку, дощ, мороз і холод наші зодчі створюють своїми руками заводи, фабрики, житлові будинки та багато інших будівель, вкрай необхідних для людства. А щоб ці будівлі простояли віки, потрібно зводити їх із якісного будівельного матеріалу. Саме такий матеріал створюють у с.Кагамлик, у ПВП «Будівельні матеріали», яке на даний час є єдиним у Кременчуцькому районі, що виробляє високоякісну цеглу.

Анатолій КЛИМЕНКО, директор ПВП «Будівельні матеріали»
Бухгалтери Людмила ЦИМБАЛІЙ, Олена ВАЩЕНКО, головний бухгалтер Надія БЕЗКОРОВАЙНА (в центрі),
начальник виробництва Леонід ДАВИДЕНКО; майстри виробництва Ігор КОВЕРКО та Олександр БЕЗСМЕРТНИЙ
Садчики цегли в піч Микола ФІЛІПАСЬ, Денис ЦЕМОХ, Андрій ВАРШАВСЬКИЙ, Станіслав КРИВОШАПКА
Мотальниця Людмила ПОПОВА, бригада вигрузки цегли: Оксана БЕЗСМЕРТНА, Валентина БАРДАЛИМ, Володимир ЧУХНО, Ігор БАШКАЛ, Сергій ВАЩЕНКО та Віктор ПЕРЕВІЗНИЙ; кранівник Борис БЕЗКОРОВАЙНИЙ
Слюсарі-наладчики Віктор СКРИННИК, Володимир ПИЛИПЕНКО;
знімачі-укладачі цегли Надія БАС та Вікторія КОЛЧЕВА

За сім місяців поточного року на підприємстві було виготовлено 2 млн 185 тис.штук цегли-сирцю, цегли керамічної м-100 – 1 млн 145 тис. штук, реалізовано 1 млн 347 тис. цеглин. Основні покупці продукції підприємства – Запорізька, Херсонська, Дніпропетровська, Київська, Миколаївська області.
Прогресуючим виробництвом якісного товару підприємство завдячує своїм працівникам. Завдання, що були поставлені на початку сезону, виконуються колективом повністю. Завдяки згуртованості, дисциплінованості та відданості улюбленій справі, трудовому колективу вдається долати всі труднощі, що виникають під час роботи, і успішно працювати у своїй сфері діяльності.
Одним із найкращих працівників підприємства є завантажувач цегли у піч Станіслав Миколайович Кривошапка, який за робочу зміну знімає 25 тисяч цеглин, що у загальній вазі становить 100 тонн. У нелегких фізичних умовах, при високій температурі, щільному пилові та загазованості працюють випалювальниками І.П.Довгополий, К.О.Швидя, О.П.Крюк; завантажувачі цегли М.І.Філіпась, Д.М.Цемох; виставники цегли І.В.Башкал, В.О.Бардалим, О.В.Безсмертна.
На формуванні цегли-сирцю старанно працюють Т.Г.Безсметрна, С.В.Опара, В.П.Цибрій, В.В.Колчева, В.Г.Савченко. Під професійним керівництвом начальника виробництва Леоніда Володимировича Давиденка трудяться майстри виробництва І.Я.Коверко, О.С.Безсмертний. Безперебійну і надійну роботу обладнання, що використовується на підприємстві, забезпечують слюсарі О.І.Торубара, В.В.Пилипенко, В.Л.Скринник. Коли інші, відпрацювавши зміну, ідуть додому, цим хлопцям часто доводиться залишатися на робочому місці до пізньої ночі, аби полагодити обладнання, яке вранці повинне працювати, як годинник, щоб у виробництві не було простою. Старанно працюють і водії підприємства В.Ю.Халемендик, А.В.Дяченко, тракторист В.Г.Рясний, екскаваторник М.М.Залісний.
Вистачає роботи і працівникам бухгалтерії: фінансова звітність податковій, Пенсійному фонду, статистичній службі, нарахування заробітної плати, платіжки, виписка товару – все це сумлінно виконують працівники бухгалтерії під керівництвом головного бухгалтера підприємства Надії Іванівни Безкоровайної. Кожний працівник підприємства заслуговує слів подяки за сумлінну працю, так як він є гвинтиком всього механізму злагодженого трудолюбивого колективу, працюючого на кінцевий результат. За сумлінне ставлення до виконання своїх трудових обов’язків з нагоди професійного свята працівникам підприємства вручені грошові премії.
Дорогі мої колеги, працівники і пенсіонери ПВП «Будівельні матеріали», а також всі будівельники нашого району!
Прийміть найтепліші і найщиріші вітання з нашим професійним святом – Днем будівельника!
Велике спасибі вам за нелегку і благородну працю!
Бажаю вам здоров’я і терпіння, тому що без цих якостей працювати в будівельній сфері дуже складно. Зичу вам всього найкращого в житті, щастя і удачі, любові і благополуччя, здоров’я і довголіття, великих успіхів у праці та гідної зарплати, обов’язкового здійснення всіх задумів і мрій, заслужених нагород та поваги від колег. Достатку і добра вам і вашим родинам! Зі святом!

Анатолій КЛИМЕНКО, директор ПВП «Будівельні матеріали».
Фото Анатолія КРАВЧЕНКА.

Матеріал підготували: