МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я З РОСИ І ВОДИ, ХАЙ ЩЕДРІСТЬ Й ДОБРО БУДУТЬ З ВАМИ ЗАВЖДИ!

Володимир і Віра ДАНИЛЬЧЕНКИ з донькою Світланою,
зятем Іваном та правнуками Аміною і Даніелем

54 роки йдуть однією життєвою стежиною подружжя Володимира Миколайовича та Віри Костянтинівни Данильченків, які мешкають в Пронозівці, одному із найгарніших і наймальовничіших населених пунктів Градизької територіальної громади. Тут і природа чарівна, і краєвиди неповторні, і люди особливі – щирі, привітні і надзвичайно працьовиті. Далекого вже 11 лютого 1967 року стали вони на весільний рушничок, аби не розлучатися, бути все життя разом і в радості, і в горі.
Володимир Миколайович родом із с.Чигрин-Діброва, що колись мальовничо розкинулось на лівому березі Дніпра, а нині покоїться під водами Кременчуцького водосховища. Так склалося, що його матуся Анастасія Федорівна, одвічна сільська трудівниця, виховувала синочка сама, віддаючи дитині всю свою любов і ніжність. Маленький Володя закінчив початкову школу в Чигрин-Діброві, згодом – Мозоліївську семирічку, середню освіту здобув у вечірній школі с.Пронозівка. Все своє життя він присвятив водійській справі, працюючи 42 роки шофером у колишньому колгоспі, а згодом радгоспі ім.Крупської, а нині – ТОВ СГП «Надія».
Віра Костянтинівна з’явилася на світ у Пронозівці, в родині Костянтина Михайловича та Феодосії Андріївни Капусти, які все своє життя трудилися у місцевому колгоспі. Семирічну освіту здобула в Пронозівській школі, згодом продовжила навчання у Градизькій середній школі. Здобула освіту бібліотекаря у Гадяцькому культурно-освітньому училищі. 11 років пропрацювала за обраним фахом, прищеплюючи своїм землякам любов до книги та друкованого слова. 22 роки свого життя Віра Костянтинівна присвятила цифрам і рахункам, працюючи бухгалтером у колишній Пронозівській сільській раді.
Володимир і Віра були знайомі давно, ще зі шкільних років, та ніби не помічали один одного. Та згодом, зустрівшись поглядами, більше не розлучалися ні на мить. Збудували затишний, світлий і просторий будинок, у якому тепло і гарно було всім – і батькам, і їхнім двом донечкам Валентині та Світлані. Сьогодні Володимир Миколайович та Віра Костянтинівна щасливі своєю великою родиною, яку люблять понад усе. Вони мають трьох любих онуків Віталія, Володимира та Софію, а також трьох найдорожчих у світі правнучат Даніеля, Юлію і Аміну. Все своє подружнє життя вони прожили у великій любові та повазі до своєї другої половинки, за яку роботу не бралися б, все робили разом, допомагаючи і підтримуючи один одного.
Тож щиро бажаю цій щасливій і люблячій родині міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і благополуччя, радісних і сонячних днів, любові та поваги від дітей, онуків і правнуків, бо вони цього по праву заслужили.
Тетяна ПОПСУЙ.
Фото Анатолія КРАВЧЕНКА.

Матеріал підготували: