МИЛОВАРІННЯ – ЦЕ СПРАВА ДЛЯ ДУШІ

Чарівниця-миловарка Ксенія ЦИБЕНКО з вишуканим букетом мильних квітів

Різноманітністю мила нині нікого не здивуєш, полиці магазинів переповнені величезною кількістю цього надзвичайно потрібного і ароматного продукту. Та останнім часом все більшої популярності набирає виготовлення мила в домашніх умовах, а коли воно зроблене з натуральних інгредієнтів, та ще й власними руками – то воно значно корисніше і безпечніше, ніж те, що виготовляється у промислових масштабах.
Сьогодні мова про майстриню миловаріння, справжню чарівницю Ксенію Іванівну Цибенко, яка мешкає у с.Піщане. Вона – надзвичайно творча особистість, закрійниця за фахом, яка багато років свого життя віддала улюбленій справі на виробництві. А два роки тому вирішила зайнятися миловарінням для себе, адже як нині говорить – це дуже захоплюючий і цікавий процес, що значно урізноманітнює дозвілля та сприяє розвитку фантазії і творчості.
– Мені дуже подобається виготовляти мило власноруч, спостерігати як воно народжується, – говорить Ксенія Іванівна. – Коли я зайнялася цією справою, у мене більше не виникає питання, що подарувати своїм рідним, друзям чи колегам. Особливо це стосується чоловіків, яким чомусь звикли дарувати шкарпетки. Займаючись миловарінням, фантазії просто немає меж.
Цей процес не з дешевих, адже вимагає чималих затрат. Тож, аби займатися миловарінням, заздалегідь слід подбати про інгредієнти – це і базові масла, і ефірні олії, що додадуть продукту аромат і збагатять його потрібним косметичним ефектом, і різноманітні натуральні барвники, формочки і, звичайно ж, посуд. А ще, велике бажання цим займатися та ідеї, які плануєте втілити в процесі миловаріння – у цьому переконана мильна чарівниця Ксенія Цибенко.
Займаючись улюбленою справою, майстриня надає перевагу виготовленню натурального мила з використанням відварів трав та без застосування шкідливих речовин. Найбільше їй до вподоби виготовлення мила для діточок, адже у процесі роботи вона вкладає у свій витвір всю свою любов та неабияку фантазію, щоб порадувати і зацікавити малечу. А ще Ксенія Цибенко неперевершена майстриня з виготовлення неймовірної краси ароматних мильних квітів та букетів, від яких просто погляду не можна відвести. Вони вражають своєю вишуканістю, оригінальністю і неповторністю. Отримати такий чарівний букет у подарунок – про це можна лише мріяти.
Незвичне захоплення Ксенії всіляко підтримує її родина – чоловік В’ячеслав, доньки Ілона і Еліна, мама Ольга Миколаївна, яка є її найпершою помічницею і порадницею.
У найближчих планах Ксенії – відкриття власної майстерні з виготовлення мила та мильної продукції з подальшою реалізацією цього ароматного товару. Сподіваємося, що її заповітна мрія обов’язково здійсниться, адже вона має найголовніше – велике бажання працювати, дарувати людям радість та отримувати неабияке задоволення від свого незвичного заняття.
Фото Анатолія КРАВЧЕНКА
та з особистого
архіву Ксенії ЦИБЕНКО.

Матеріал підготували: