МАГАЗИН «МАК» ЗАВЖДИ РАДО ВІТАЄ СВОЇХ ПОКУПЦІВ!

Щороку, в першу неділю вересня, в Україні відзначається День підприємців. Це свято було засноване Указом Президента України №1110/98 від 5 жовтня 1998 року, враховуючи роль підприємництва у здійсненні економічного реформування в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визначаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки.

Фізичні особи-підприємці, власники магазину «МАК» Микола та Марина КУЛИКИ
Продавці Олена КУЗЬМЕНКО та Світлана ЯРЕМКО


Розвиток малого і середнього бізнесу в країні – це основа її успішної економіки, створення нових робочих місць та наповнення бюджету. Тож щоб стати успішним підприємцем, потрібно багато працювати, мати певний талант, величезне бажання постійно відкривати нові шляхи розвитку, переймати досвід колег та ділитися власним. Та як би складно не було йти цією нелегкою життєвою стежиною, її обирають лише ініціативні, цілеспрямовані, завзяті, наполегливі, сильні духом особистості, які беруть на свої плечі величезну відповідальність за ведення власного бізнесу. Щастить тільки тим, хто не боїться труднощів, а сміливо йде вперед, втілюючи в життя найсміливіші ідеї та плани.
Цим критеріям у повній мірі відповідають фізичні особи-підприємці Микола Вікторович та Марина Юріївна Кулики, власники магазину «МАК», що знаходиться на Центральній вулиці міста. Магазин гостинно відчинив свої двері в 2013 році і за ці вісім років зарекомендував себе якнайкраще, адже пропонує своїм покупцям найрізноманітніший асортимент товару на різі смаки та уподобання. Як говорить Микола Вікторович, до відкриття магазину в Глобиному, він з дружиною займався підприємницькою діяльністю у сусідній Семенівці, звідки родом Марина Юріївна. А потім з’явилося бажання і можливості відкрити власний магазин у нашому місті. Спочатку «МАК» в основному спеціалізувався з продажу шпалер, а згодом асортимент товару поступово розширювався. Тут з’явилися неймовірної краси штори, гардини, постільна білизна, ковдри, подушки, люстри, картини, годинники, а також можна замовити рулонні штори будь-якого кольору і розміру, пошиття ламбрикенів тощо. Вже кілька років, після добудови складських приміщень, у магазині можна придбати високоякісний лінолеум, ламінат, килими на будь-які смаки та уподобання.
Як розповіли Микола Вікторович та Марина Юріївна, вони постійно працюють над поповненням асортименту товарів і завжди закупляють дуже високоякісний і сучасний, адже для них головне – це задоволення потреб найвибагливіших покупців. І їм це вдається, адже той, хто придбав у магазині «МАК» хоча б один товар, незабаром повернеться сюди знову, адже тут не тільки широкий вибір всього необхідного для оселі, а ще й панує приємна затишна атмосфера. І власники магазину Микола і Марина Кулики, і продавці Олена Кузьменко та Світлана Яремко завжди раді кожному, хто переступить поріг їхнього торгового закладу – вони всіх радо зустрінуть, допоможуть у виборі товару, порадять, нададуть професійну консультацію.
Як говорить ФОП Микола Вікторович Кулик, займатися підприємницькою діяльністю ніколи не було легкою справою, а особливо останнім часом, адже у зв’язку з СОVID-19 і введенням карантинних обмежень магазин працював за окремим графіком, та і у людей значно зменшилася купівельна спроможність. Та все ж тут сподіваються, що ми більше не повернемося до червоної зони і всі торгівельні заклади працюватимуть у звичному режимі. У їхніх найближчих планах – продаж облицювальної плитки для внутрішніх робіт, щоб ця мрія стала реальністю, добудували ще одне складське приміщення. Тож незабаром всі, хто планує ремонт у власній оселі, можуть завітати до магазину «МАК», де буде представлено її широкий асортимент. До речі, тут працює бригада майстрів золоті руки – Олексій Ракович та Ігор Ободзинський, які надають послуги зі встановлення натяжних стель, вікон, дверей, укладання лінолеуму та ламінату тощо. Звертайтеся – і тут вам неодмінно допоможуть!
Напередодні Дня підприємців щиро вітаємо всіх, хто пов’язав своє життя із бізнесом, хто не злякався труднощів, а сміливо йде вперед, ставлячи перед собою амбітні плани. Бажаємо вам успішного розвитку, завжди сплачених податків, гнучких умов для ведення своєї підприємницької діяльності та побільше вдячних покупців. Міцного вам здоров’я, щедрої світлої долі, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму та невичерпної наснаги у праці. Хай започаткована вами справа буде вдалою і успішною, а ваші покупці задоволеними від придбання високоякісного товару. Зі святом, підприємці!

Матеріал підготували: