ДИВОСВІТ МАЙСТРИНІ ІННИ

Інна СЕРЕДА, майстриня, яка має руки золоті

Чарівна жінка Інна Миколаївна Середа належить до тієї когорти жінок, які встигають усе і є майстринями на всі руки. Недарма кажуть, що талановита людина талановита у всьому. То це твердження саме про неї, мешканку села Пузикове, вихователя дошкільного підрозділу Пузиківського НВК, хорошу донечку, прекрасну дружину, чудову матусю двох діток, Михайлика та Юлечки, і на всі руки майстриню.
Ексклюзивні хенд-мейд шедеври пані Інни не перестають дивувати оточуючих. Здається, ця жінка може зробити будь-який виріб зі звичайнісіньких матеріалів, на котрі ми, зазвичай, навіть уваги не звертаємо. Та ще й так майстерно скомпонувати всі елементи – вдається тільки їй, бо одним словом, фантазії цій майстрині-золоті руки – не позичати!

Дивовижні творіння пані Інни

Натхнення Інна Миколаївна черпає в Інтернеті, дивлячись на роботи інших майстрів. А після того, як лелеки на своїх дужих крилах принесли в родину щасливого подружжя Володимира та Інни Середів донечку-перлинку, весняну краплинку Юлію, у матусі з’явилося багато власних ідей створення прикрас для волосся з атласних стрічок та бісеру, різноманітних браслетів, українських віночків та корон для дев’ятирічної принцеси. А скільки неймовірно дивовижних ялинкових прикрас та різдвяних віночків створили невтомні руки цієї талановитої жінки.
Та найбільше Інна Середа любить дарувати свої роботи рідним, друзям, знайомим, колегам по роботі, аби додати трішки позитиву та радості в сіру буденність.
Поспілкувавшись з Інною, розумію, що світу не вистачає саме таких людей, креативних, цілеспрямованих, надзвичайно працелюбних і творчих. Саме цим якостям, дарованим їй Богом, майстриня завдячує своїй матусі Марії Михайлівні, яка створює дивовижні вишивані узори на полотні. Цьому мистецтву бабуся з задоволенням навчила і своїх дорогих онуків, Михайла та Юлію, які під умілим бабусиним керівництвом вишили для себе янголяток-охоронців.
Тож нехай не міліє джерело Вашої творчості, майстрине Інно!

Матеріал підготували: