ВІЙСЬКОВА ФОРМА ЇЙ ДО ЛИЦЯ

Старший сержант Наталія КРИВОРУЧКО

Героїня сьогоднішньої розповіді – струнка білява красуня, військовослужбовець Національної гвардії України, в/ч 3059 м.Кременчук, учасник Операції об’єднаних сил, старший сержант Наталія Миколаївна Криворучко. Родом вона із с.Погреби, де з’явилася на світ 2 липня 1987 року. Вона – єдина, кохана і найдорожча донечка у люблячій родині, яку батьки, Ніна Іванівна та Микола Іванович Мамки, просто обожнювали. За їхню велику турботу та батьківську любов Наталя відповідала своїм найріднішим людям неабияким старанням: вона гарно навчалася, мала відмінну поведінку і зростала дуже допитливою і здібною дівчинкою. Успішно закінчивши Погребівську ЗОШ І-ІІІ ступенів і отримавши атестат про середню освіту, вступила на навчання до Глухівського педагогічного університету ім.О.Довженка. Здобувши вищу освіту в 2008 році за фахом вчитель початкових класів, повернулася до рідних Погребів, де впродовж чотирьох років працювала завідуючою ДНЗ «Усмішка».
Згодом Наталія Миколаївна переїхала до м.Кременчук, де працювала вчителем початкових класів в одній зі шкіл міста. Може, б і до цього часу вона була шкільним учителем, навчала і виховувала діточок, аби… не місце розташування школи, яка знаходилася поблизу військової частини 3059. Давня дитяча мрія бути або військовим, або співробітником органів внутрішніх справ здійснилася. Ще зі шкільних років дівчина мріяла навчатися у найпрестижнішому вищому навчальному закладі країни – Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Колишній педагог-початківець одягла військову форму, яка, до речі, їй дуже личить. Кардинально змінивши свою роботу, молода жінка жодної хвилини не пошкодувала про свій вибір.
– Я – патріот своєї країни і мені дуже подобається ним бути, – говорить старший сержант Наталія Миколаївна Криворучко. – Особливо хвилююча мить, коли на плацу шикуються військові, звучить гімн України, тоді серце сповнюється неабиякої гордості за свою державу, за її міць і силу. Військова частина, в якій я несу службу, – це моя маленька сім’я, де все рідне і дороге серцю. Мені болить доля рідної України, її майбутнє і нелегке сьогодення, адже тривають військові дії і продовжують гинути наші мужні захисники. То ж коли звернулася до керівництва військової частини 3059 міста Кременчук, аби запитати про службу, дізналася, що людей не вистачає. І саме тоді вирішила, що коли не я, то хто ж? Так і розпочалися мої військові будні…
Старший сержант Наталія Криворучко несла службу у зоні проведення Операції об’єднаних сил, захищала східні рубежі нашої країни. Про те, де саме перебувала донька, навіть не здогадувалися її батьки, адже їй не хотілося, щоб вони зайвий раз хвилювалися та переживали за неї. Дізналися тільки тоді, коли їхня Наталія повернулася із «відрядження»…
Гордість і надія Наталії Миколаївни її єдиний і любимий синочок Максим. Хлопчику нині 14 років, він навчається у 8 класі і мріє стати військовим, як і його мама. Аби його дитяча мрія стала реальністю, Максим гарно навчається, займається спортом, адже без міцних знань і фізичної підготовки про професію військового годі й мріяти.
– Я розповідаю синові про військову службу, він відвідує нашу військову частину, оглядає техніку, цікавиться нею. І мені дуже хочеться, аби його мрія здійснилася. А ще дуже приємно, що останнім часом зростає кількість жінок, які несуть службу у військових частинах, у зоні проведення Операції об’єднаних сил, вступає на навчання до вищих військових навчальних закладів – це значить, що українська армія відроджується, міцніє, зростає престиж професії військового, яка вибирає найсильніших і найвитриваліших, – говорить старший сержант Національної гвардії України Наталія Криворучко. – А ще, користуючись нагодою, я висловлюю слова вдячності директору ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» В’ячеславу Вікторовичу Яворському за постійну спонсорську допомогу і підтримку, яку він надає нашій військовій частині, дислокованій у місті Кременчук. Він – справжній патріот України, вболіває за її долю і щасливе майбутнє.
То ж шановна Наталіє Миколаївно, хай удача і радість завжди крокують поруч з Вами, хай щастить Вам у житті, хай збуваються всі мрії, задуми та сподівання Вашої люблячої родини, а кожен прийдешній день дарує побільше яскравих і сонячних моментів!

Фото з архіву Наталії КРИВОРУЧКО
.

Матеріал підготували: