ВДЯЧНИХ ВАМ ПАЦІЄНТІВ, ПОБІЛЬШЕ УСМІШОК І КОМПЛІМЕНТІВ!

Володимир ГОНЧАРЕНКО, лікар-стоматолог Погребівської АЗПСМ

Саме цього дня, 9 лютого, День святої Аполлонії, доньки відомого олександрійського чиновника, яка увірувала в Христа. На думку гонителів християнства, вона подавала поганий приклад співгромадянам. Її піддали жорстоким тортурам, вимагаючи зречення від християнства, та вона не здригнулася перед лицем смерті, попросила щоб її розв’язали нібито для того, щоб стати на коліна, але сама кинулася у вогонь… Це було 9 лютого 249 року. Її християнський подвиг дуже вразив сучасників, тому і народилася легенда, що, помолившись Аполлонії, зубний біль вщухне. У 300 році вона була канонізована як свята мучениця. То ж саме цього дня, 9 лютого, щороку ми вшановуємо людей, яким завдячуємо гарними і білосніжними усмішками, які рятують нас від нестерпного зубного болю і дарують радість повноцінного життя.
Лікар-стоматолог Погребівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Володимир Володимирович Гончаренко саме із числа тих, хто один раз і на все життя обрав професію до душі і залишився їй вірним на все життя. Тричі на тиждень, у понеділок, вівторок та п’ятницю, досвідчений лікар поспішає до свого затишного робочого кабінету, де на нього чекають його пацієнти, аби отримати від справжнього професіонала кваліфіковану медичну допомогу.
Володимир Володимирович родом із села Кагамлик, де з’явився на світ у люблячій родині Володимира Олександровича та Галини Михайлівни Гончаренків. Володимир був єдиною дитиною у сім’ї лікаря-стоматолога та фельдшера, тож батьки велику увагу приділяли своєму синочку, виховували його у любові, злагоді та взаєморозумінні.
По закінченні Пирогівської середньої школи, коли постало питання вибору майбутньої професії, довго думати і зважувати «за» та «проти» Володимиру не довелося. Вступив на навчання до Полтавського медичного стоматологічного інституту (нині УМСА. – Авт.), аби бути як тато, лікарем-стоматологом. Навчався з великим бажанням, аби отримати міцні знання і в майбутньому стати гарним спеціалістом.
По закінченні навчання працював стоматологом у тодішньому колгоспі ім. Леніна, а в 1991 році перевівся до Глобинської центральної районної лікарні, де трудився до 2012 року. Нині Володимир Володимирович Гончаренко – лікар-стоматолог Погребівської АЗПСМ. Капітально відремонтоване приміщення амбулаторії, дбайливо і з любов’ю впорядкована територія медичного закладу заслуговують найвищих слів поваги. Для медичних працівників та пацієнтів тут створені якнайкращі умови для праці та лікування.
У кабінеті лікаря-стоматолога світло і дуже затишно, встановлене нове сучасне обладнання, тут є все необхідне для успішної роботи – всім цим Володимир Гончаренко завдячує колишньому Погребівському сільському голові Ользі Іванівні Бойчич. Саме завдяки старанням цієї жінки з чималим досвідом роботи в органах місцевого самоврядування вдалося капітально відремонтувати та забезпечити всім необхідним сільський медичний заклад. Пацієнтів у лікаря з 37-річним стажем роботи вистачає. На прийом до нього можна потрапити за попереднім записом. Медичну допомогу лікар-стоматолог надає жителям Погребівського старостату та навколишніх сіл, серед його пацієнтів є і мешканці Глобиного із числа тих, хто виявив бажання лікуватися саме у цього лікаря. Володимир Володимирович надзвичайно толерантний, виважений, тактовний, комунікабельний, цілеспрямований, ввічливий, справжній професіонал своєї справи. І, що найголовніше, пацієнти йому довіряють і не бояться медичного втручання, бо він до кожного хворого може знайти підхід, як говорять, підібрати «ключик». Ці важливі риси його характеру є запорукою багаторічної напруженої роботи, що привела його до успіху та неабиякої поваги зі сторони колег та пацієнтів. А слова вдячності від людей, яким він надав медичну допомогу, є найвищою оцінкою його праці, що стала не просто професією, а справою всього життя.
То ж зі святом вас, творці білосніжних усмішок, ви – справжні чарівники! Міцного вам здоров’я, терпіння, мудрості, виваженості та професійної майстерності. Хай успішним буде кожен прийдешній день, а ваша щоденна праця приносить вам і вашим пацієнтам лише задоволення. Зі святом!

Фото Анатолія КРАВЧЕНКА.

Матеріал підготували: