«ВАЛЕРІЯ» – АТЕЛЬЄ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Власниця ательє «Валерія» Антоніна ДУБИНА з чоловіком Валерієм, швачками Мариною Губочкіною-СІДОРЕНКО та Оксаною Сніжко

Вже шість років у центрі м.Глобине працює ательє «Валерія». Його власниця Антоніна Петрівна Дубина розповіла чим доводиться займатися, який асортимент швейних виробів та послуг надають майстри цього закладу.
У Антоніни Петрівни стаж швейної справи понад 40 років. У власному ательє вона і закрійниця, і швачка, і адміністратор. Окрім неї тут трудиться швачка Марина Губочкіна-Сідоренко, за словами власниці дуже старанна, відповідальна та акуратна працівниця, на яку Антоніна Петрівна покладає великі надії. Вже близько місяця тут проходить стажування випускниця Кременчуцького професійного ліцею ім. А.С.Макаренка Оксана Сніжко, яка має диплом кравця-закрійника. Антоніна Петрівна говорить, що дівчина вже опанувала все, що потрібно для роботи і незабаром стане повноправним членом трудового колективу.
Люди звертаються в ательє з різними потребами, в основному приносять одяг для ремонту, щось підрубити чи перешити. Антоніна Петрівна з усмішкою розповідає, що ательє хіба що не ремонтує нижню білизну, а решту і вшивають, і розшивають, збільшуючи чи зменшуючи речі, перелицьовують, доточують, даруючи речам друге дихання. Клієнти несуть майстрам штани, спідниці, сорочки, блузи, сукні, жакети, костюми, верхній одяг від курток та пальт до хутряних шуб і дублянок. Багато доводиться перешивати речей, які були придбані через мережу Інтернет. Також в ательє «Валерія» можна пошити і нову річ під замовлення за виключенням чоловічих костюмів. Власниця закладу говорить, що зараз немає у неї такого майстра. А все інше – будь ласка! Тканину можна принести з собою, або вибрати прямо в ательє. Асортимент тут чималенький на будь-який смак. Жінка розповіла, що нещодавно завезла тканину для спортивних костюмів, вже кілька комплектів цього зручного одягу пошила. Перший був для доньки Валерії, а коли отримала від неї схвальний відгук, Антоніна Петрівна почала шити спортивні костюми під замовлення.
Є в ательє чималий вибір трикотажних тканин, з яких можна шити найрізноманітніший одяг – футболки, сукні, халати, шорти, лосини чи ін.
Окрім одягу, в ательє можна замовити пошив постільної білизни з якісної тканини. В наявності дивовижні тканини для дитячої постільної білизни, особливо яскравою та привабливою є тканина з малюнками ляльки Лол, з якої замовляють постільну білизну для дівчаток.
Антоніна Петрівна шиє дитячі анімаційні костюми. Яких тільки героїв не доводилося втілювати у життя! Переважно замовляють костюми мультяшних персонажів для проведення вечірок, виступів, святкових заходів. Багато пошили й українських національних та інших костюмів на новорічні свята для вихованців дитсадків та учнів шкіл.
У ательє можна замовити і оздобу для сцени. Не один сільський клуб району та й не тільки, причепурився та оновив сценічні облаштунки завдяки майстрам з ательє «Валерія».
Антоніна Петрівна розповідає, що вибором тканин займається особисто, закуповує їх переважно на гуртових ринках м.Харків. Звикла до того, що тканину потрібно побачить та відчути на дотик, аби потім не нарікати на якість. Там же закуповує й нитки та фурнітуру. Трикотаж купує у Горішніх Плавнях, вибираючи його теж особисто.
В ательє є вибір портьєрної тканини, тюлі.
Цьогоріч, з початком карантинних заходів, ательє «Валерія» пошило більше 2400 штук масок. Замовляли і організації, і приватні особи. Пошили чимало масок для дітей.
Антоніна Дубина говорить, що її натхненником і надійним помічним у роботі є чоловік Валерій Вікторович.
– Він у мене як двигун непосидючий. Завдяки його контактності та комунікативності люди дізнаються про наше ательє, та про те, який асортимент виробів ми виготовляємо. Бути менеджером у швейних справах дуже не просто, але Валерій Вікторович справляється, рухає наш маленький сімейний бізнес у правильному напрямку, саме завдяки його зусиллям про нас знають не тільки у Глобинському районі, а й у інших областях України. Він вміє домовлятися, показує людям каталоги виробів та зразки тканин, так збільшується кількість наших замовників. По тканини ми їздимо разом, він допомагає при їх виборі. Я ціную його думку та слушні поради, адже від якості матеріалів залежить кінцевий результат та успіх нашого ательє, – розповідає Антоніна Дубина.
Нещодавно ательє оновило своє технічне оснащення, було придбано новий професійний оверлок для роботи з трикотажем та нову швейну машину.
Ательє працює у будні з 8.00 до 17.00 год. без обідньої перерви, у суботу – з 8.00 до 12.00 год.
Тому якщо вам потрібно пошити якусь обнову, відремонтувати щось, перешити, чи обновити дизайн власного помешкання, завітайте в ательє «Валерія», що у м.Глобине, там вам допоможуть втілити в життя всі бажання і задуми!

Матеріал підготували: